Duurzaam wonen in De Roosenhof

In nieuwbouwwijk De Afhang, tussen Horst en Meterik, realiseren we fase 5: De Roosenhof. Hier bouwen we 25 duurzame koopwoningen in een groene en kindvriendelijke omgeving. De woningen sluiten aan bij de landelijke sfeer van Horst en zijn geschikt voor verschillende doelgroepen, van starters tot senioren. Dankzij slimme installaties en extra zonnepanelen zijn de woningen energiezuinig (BENG 2 = 0) en klaar voor de toekomst.

Kenmerken

Beschrijving De Afhang

Plaats Horst

Opdrachtgever Zuidgrond B.V. (een samenwerking tussen Blink en BPD Gebiedsontwikkeling)

Expertise Maatwerk

Vestiging Janssen de Jong Eindhoven

Status Opgeleverd / In uitvoering

Horst-De-Afhang-fase-5-Roosenhof-impressies-1
Horst-De-Afhang-fase-5-Roosenhof-impressies-5-1
Horst-De-Afhang-fase-5-Roosenhof-impressies-4
Horst-De-Afhang-fase-5-Roosenhof-impressies-3
Horst-De-Afhang-fase-5-Roosenhof-impressies-2
BVV9110-Horst-Groot-1
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-5
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-6-scaled
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-7
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-8
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-9
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-10
Luchtfotografie_Nuvastgoed_2023-_NVG8434-Groot
Luchtfotografie_Nuvastgoed_2023-_NVG8438-Groot
Luchtfotografie_Nuvastgoed_2023-_PVL3514-Groot
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-6-1-scaled
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-5-1-scaled
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-4-scaled
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-3
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-2
Nieuwbouwwijk-De-Afhang-in-Horst-1-scaled

Een nieuwbouwwijk met landelijke charme

Aan de westzijde van Horst, tussen Horst en Meterik, wordt het nieuwbouwplan ‘de Afhang’ gerealiseerd. Een nieuw woongebied met zo’n 550 woningen. Hier wordt gebouwd voor jong en oud, voor gezinnen maar ook voor starters. Landelijk en groen gelegen in Peel en Maas, in de directe nabijheid van de Kabroeksebeek. Het ‘groen wonen’ in ‘De Afhang’ is op harmonieuze wijze gecombineerd met de landelijke sfeer en de architectuur van het historische Horst. Het groene karakter, de 30-km zones en diverse speelvoorzieningen maken de wijk bijzonder kindvriendelijk.

Horst-De-Afhang-fase-5-Roosenhof-impressies-5

Fase 5: De Roosenhof

Na de succesvolle afronding van fase 1, 2, 3 en 4 van De Afhang is fase 5, genaamd De Roosenhof, gestart. Deze fase ligt aan de Grad Roosenstraat, De Schoolstraat en de Almeweg. Het omvat een gevarieerd aanbod van 25 koopwoningen, verdeeld over verschillende types:

  • 4 hoek- en tussenwoningen
  • 6 twee-onder-één-kapwoningen
  • 1 vrijstaand geschakelde woning
  • 12 levensloopbestendige twee-onder-één-kapwoningen
  • 2 vrijstaand geschakelde twee-onder-één-kapwoningen